UAB "Ardita ir Ko"
Tikras partneris! Plačiau

Atstovaujami gamintojai

UAB „Ardita ir Ko“ yra oficialus DSM FOOD SPECIALTIES distributorius Lietuvoje ir Latvijoje.
DSM Food Specialties yra tarptautinis gamintojas ir tiekėjas specializuotų ingredientų, tokių kaip Delvo®Yog, Delvo®Fresh, Delvo®Cheese, Delvo®ADD, Delvo®Pro, Delvo®Guard, Biogarde®and Bioghurt®, Dairy Safe™, Fromase®, Maxiren®, Maxilact®, Accelerzyme®, Delvo®Cid, Delvo®Nis, Delvo®Zyme, Delvo®Coat, Delvo®Plant, Delvotest®.
Šie produktai, esantys rinkoje daugelį metų, patvirtina kokybės pastovumą bei patikimumą. DSM Food Specialties – tai pasaulinis pieno pramonės partneris, pirmaujantis mikroorganizmų kultūrų, fermentų, koaguliantų, apsauginių medžiagų ir testų inhibitorių likučių nustatymui piene.
 
2019 m. lapkritį DSM Food Specialties, įsigydama CSK Food Enrichment C.V., tvirtai apjungė pajėgas, siekiant kuo geriau patenkinti pieno pramonės poreikius. Taip DSM Food Specialties dar labiau praplečia savo asortimentą ir tampa gamintojas ir tiekėjas specializuotų ingredientų, tokių kaip Ceska®, Ceska®Star, Milase®, Ceska®Coat, Ceska®Media, Ceska®Lact.
 

2020 m. spalį DSM įsigijo Erber Group, kurios dalis yra Romer Labs®,ir praplėtė didesnės pridėtinės vertės specialiųjų sprendimų, skirtų maisto ir pašarų saugai, asortimentą.

Dabar siūlome platų inovatyvių produktų ir paslaugų asortimentą, apimantį mikotoksinus, maisto alergenus, maisto patogenus, GMO, veterinarinių vaistų likučius, melaminą, mėsos ir kaulų miltus.

AgraQuant®, AgraStrip®, MycoSep®, MultiSep®, MycoSpin®, Biopure™; StarlineTM; RapidChek®, HygieneChek™, SurfACETM – tai prekiniai ženklai, kurie reprezentuoja Jums siūlomus sprendimus maisto ir pašarų saugos klausimais.

Daugiau apie produktus skaitykite ČIA.

 
DSM Nutritional Products kompanija yra gerai žinoma lyderė siūlanti pažangius mitybinius ir sveikatinimo sprendimus, gaminanti karotenus, vitaminus, mineralus ir jų mišinius.
UAB „Ardita ir Ko“ nuo 2015 m. yra oficialūs atstovai Baltijos šalyse daugiau nei 100 metų patirtį vaškų gamyboje turinčios pasaulinės kompanijos Paramelt B.V.  Aukščiausios kokybės produktai padėjo įgyti klientų pasitikėjimą ir pripažinimą Pabaltijy. Paramelt B.V. – pasaulyje pripažinta lyderė.
 
UAB „Litamilk“ yra ilgametė UAB „Ardita ir Ko“ partnerė ir tiekėja, sausų pieno produktų, tokių kaip pieno ir išrūgų miltai, baltymų koncentratai ir gamintoja specializuotų LITALAC® mišinių, kurie skirti jogurtų, sūrių, ledų ir kitų pieno produktų gamybai. Glaudus abipusis bendradarbiavimas pilotinėse gamybose bei laboratoriniuose tyrimuose atveria plačias galimybes pažangiausių technologijų kūrimui bei jų pritaikymui.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas