Naujienos. Fermentai

Naujienos. Fermentai

2020.11.24 

DSM sustiprina laktazės asortimentą, pristatydama naują, ypač efektyvų fermentą, skirtą tradiciniams ir ekologiškiems pieno produktams be laktozės

Royal DSM, pasaulinė mokslu pagrįsta įmonė, veikianti mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse, praneša apie naująjį Maxilact® Super laktazės fermentą.

Maxilact® Super dėka pieno produktų gamintojai gali sukurti produktus, kurie yra aukštos kokybės, švaraus skonio, be laktozės ir su mažesniu cukraus kiekiu, taip pat šis produktas padeda sumažinti hidrolizės laiką iki 33% ir pasiekti optimalų gamybos efektyvumą. Be to, Maxilact® Super tinka visiems pieno produktams – nuo tradicinių iki ekologiškų ir Verband Lebensmittel Ohne Gentechnik (VLOG). Autentiškumas, sveikatai palankus produktas, puikios skoninės savybės – tai, ko tikisi vartotojai, o pieno produktų be laktozės gamintojai gali tai suteikti, naudojant naująjį fermentą ir tuo pačiu nepadidindami gamybos proceso sudėtingumo.

Nuoroda į straipsnį

Maxilact® Super lankstinukas

 

2020.01.14 

Royal DSM užbaigia Royal Dutch CSK įsigijimą ir tvirtai apjungia pajėgas, siekiant kuo geriau patenkinti pieno pramonės poreikius

Džiaugiamės jau galėdami Jums pranešti, kad DSM baigė Koninklijke CSK Food Enrichment C.V., specializuotų produktų ir technologinių sprendimų tiekėjo pieno pramonei, įsigijimą. Su šia investicija mes sustipriname savo asortimentą, skirtą pieno pramonei, ir gebėjimą visame pasaulyje patenkinti pieno pramonės poreikius. Mūsų abipusė aistra pieno pramonei, kvalifikuoti ir atsidavę darbuotojai, siūlomi produktų ir sprendimų paketai puikiai dera kartu.

Šis sandoris taip pat yra DSM įsipareigojimo pieno pramonei patvirtinimas, vykdant veiklą mitybos ir sveikatinimo versle. Pastebime, kad šiuo metu pieno produktų poreikiai nuolat keičiasi, todėl ir toliau investuojama į tai, kad pieno pramonė galėtų patenkinti vartotojų poreikius. Mūsų nuolatinis tikslas yra padėti plėtoti Jūsų verslą. O CSK bendrovės įsigijimas labai sustiprins galimybes tai padaryti.

Jau pradėjome ruoštis visiškai integracijai. Kol kas, gerbiamas mūsų Kliente, niekas nesikeis, nei tai, kokia tvarka dirbate su DSM ar su CSK, nei produktų asortimento pasiūlymai.

 

DSM pranešimą skaitykite ČIA.

 

2019.12.30 

Royal DSM užbaigia Royal CSK įsigijimo sandorį

Royal DSM, pasaulinė mokslu pagrįsta įmonė, vykdanti veiklą mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse, praneša apie 100 proc. Koninklijke CSK Food Enrichment C.V. („CSK“), produktų ir technologinių sprendimų pieno pramonei bendrovės, akcijų paketo įsigijimo už maždaug 150 mln. eurų sumą sandorio pabaigą. CSK įsigijimas pirmą kartą buvo paskelbtas lapkričio 18 d.

DSM pieno pramonės šakos ir CSK verslas – puikiai vienas kitą papildantis derinys, kuris labai sustiprina DSM galimybes patenkinti pieno pramonės poreikius visame pasaulyje ir suteikia įmonei dar daugiau galimybių spręsti technologinius klausimus sparčiai augančioje ir paklausioje mikroorganizmų kultūrų, skirtų pieno pramonei, rinkoje.

 

DSM - Bright Science. Brighter LivingTM

Royal DSM yra pasaulinė, tikslo siekianti, mokslu pagrįsta kompanija, vykdanti veiklas mitybos, sveikatos ir tvaraus gyvenimo srityse. DSM tikslas yra sukurti šviesesnį gyvenimą visiems. DSM, sukurdama produktus ir siūlydama sprendimus, sprendžia kai kuriuos didžiausius pasaulio iššūkius, tuo pat metu kurdama ekonominę, aplinkosauginę ir socialinę vertę visoms suinteresuotoms šalims – klientams, darbuotojams, akcininkams ir bendrai plačiajai visuomenei. DSM pristato inovatyvius sprendimus, susijusius su žmonių ir gyvūnų mityba, asmens priežiūra ir aromatų ingredientais, medicininiais prietaisais, ekologiškais produktais bei naujo mobilumo galimybėmis ir susisiekimo klausimais. DSM ir susijusių kompanijų metiniai grynieji pardavimai siekia apie 10 milijardų eurų, dirba apie 23 000 darbuotojų. Įmonė buvo įkurta 1902 m. ir yra įtraukta į Euronext Amsterdam sąrašą. Daugiau informacijos galite rasti www.dsm.com.

 

DSM pranešimą skaitykite ČIA.

 

2017.06.12
Mes didžiuojamės galėdami Jums pranešti, kad Van Hall Larenstein universiteto pieno gamybos technologijų profesorius Peter de Jong, ištyrė ir paskelbė išsamų straipsnį apie DSM Food Specialties MAXIREN XDS poveikį Continental sūrių gamyboje. 
 
Buvo atlikti nepriklausomi tyrimai (be jokios DSM įtakos) ir išspausdintas straipsnis gegužės mėnesį Tarptautiniame pienininkystės žurnale (International Dairy Magazine (IDM)). Pagrindinis dėmesys buvo skirtas ekologiškumo matui, t.y. poveikiui aplinkai ir jo sumažinimui sūryje, naudojant Maxiren XDS, jų žodžiais tariant:
Naujo šliužo fermento naudojimas [MAXIREN XDS] padės sumažinti poveikį aplinkai beveik 12%. Pieno įmonės išsikėlė sau tikslus iki 2020 metų 20% sumažinti anglies pėdsakus pieno gamybos procesuose. Šio naujo šliužo fermento naudojimas jau padėjo pasiekti didelę dalį iškeltų tikslų sūrio gamyboje.
 
Tai yra svarbi žinutė apie suteikiamą Maxiren XDS naudą esamiems ir būsimiems klientams be kurios dar profesorius Peter de Jong nustatė, kad:
  • Su XDS sumažinamas drėgmės lygio svyravimas, standartinis drėgmės nuokrypis sumažinamas 16% ir su tuo susijusi galimybė ženkliai padidinti išeigą.
  • 15% sumažinami pjovimo nuostoliai sūrį pjaustant arba smulkinant.

 

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas