Spartieji Delvotest® testai

Spartieji Delvotest® testai

Skaidrumas maisto grandinėje tampa vis svarbesnis tiek gamintojams, tiek vartotojams, todėl greiti, garantuojantys išsamius ir tikslius rezultatus bei atsekamumą visuose gamybos proceso etapuose antibiotikų likučių tyrimo metodai yra būtini.

 

Delvotest® Fast testai yra lengvai naudojami, tikslūs ir patikimi. Šie testai pagrįsti greitine imunochromotografija kokybiškam antibiotikų likučių aptikimui žaliaviniame piene. Delvotest® Fast atitinka rinkos poreikius, nes karvių gydymui plačiausiai yra naudojami β-laktam žiedo antibiotikai.

 

Delvotest® Fast Q - tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų, tetraciklinų, sulfonamidų, chinolonų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių piene.

 

Delvotest® Fast BT - tai inovatyvus, vieno žingsnio spartusis kokybinis testas, skirtas β-laktamų ir tetraciklinų likučiams nustatyti per kelias minutes žaliaviniame karvių, ožkų ir avių piene.

 

Naudojant šiuos testus, siūlomas patikimas instrumentinis testo rezultatų vertinimas Delvotest® Fast Go Max skaitytuvu, kuris suteikia kokybišką ir patikimą įvertinimą, leidžia dalintis rezultatais realiuoju laiku ir užtikrina visišką atsekamumą. Šie patogūs ir greiti testai suteikia galimybę lengviau ir greičiau patikrinti pieną, kai laiko sąnaudos yra labai svarbios.

 

 

 

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas