Sūriams

Dairy Safe™

Etiketei draugiška natūrali apsauga sūriams

 

Sutikite augančią paklausą natūralių, švarios etiketės principu pagamintų sūrių, kurių išvaizda ir skonis yra puikus, ir tuo pačiu išvenkite išlaidų dėl vėlyvojo sūrio pūtimosi

 

Dairy Safe™ kultūros apsaugo sūrį natūraliu būdu, be maisto priedų tokių kaip nitratai ar lizocimas – taip gerinama išrūgų kokybė (jos gaunamos be nitratų); ir atsiranda galimybė kokybe ir verte prilygti maistui, tinkančiam kūdikiams.

Dairy Safe ™ tinka visų rūšių pienui (karvių, ožkų, avių) ir padeda išvengti finansinių nuostolių, susijusių su vėlyvuoju sūrio pūtimusi ir užtikrinti, kad Jūs gamintumėte sūrį, kuris atitinka visus kokybės, reglamentų reikalavimus.

 

Kadangi šios paprastai naudojamos kultūros yra gautos ir atrinktos iš niziną gaminančių Lactococcus lactis rūšių, jos idealiai tinka sūriams, kuriuose reikia užkirsti kelią tam tikroms gramteigiamoms bakterijoms, tokioms kaip Clostridium tyrobutyricum, kad būtų išvengta sviestarūgščio rūgimo.

Mūsų Ceska®-Star D serijos kultūros sudaro unikalią kombinaciją niziną gaminančių ir nizinui atsparių padermių ir gali būti naudojamos kaip tiesioginio įterpimo startetinės pieno rūgšties mikroorganizmų kultūros.

 

Privalumai:

  1. Užtikrinta apsauga nuo vėlyvojo sūrio pūtimosi ir sugadinimo.
  2. Puikus skonio vystymasis.
  3. „Švari“ etiketė, nes naudojamos natūralios apsauginės kultūros be priedų.
  4. Prailgintas galiojimo laikas ir išvengiama maisto švaistymo.
  5. Padidina išrūgų vertę, nes jos yra gaunamos be priedų.

 

Dairy Safe™ lankstinukas

Ceska®Star D229, 339 ir D449

Įvairiapusės aukštos kokybės apsauginės kultūros sūriams, įskaitant ir rotacines.

Ceska®Star D227, D337 ir D447

Įvairiapusės aukštos kokybės apsauginės kultūros sūriams – galimybė sustiprinti skonį, yra ir rotacinės.

Ceska®Star D029 ir D049

Įvairiapusės aukštos kokybės apsauginės kultūros sūriams – naudojant šias kultūras sūriai yra pagaminami be akučių (nesusidaro dujos), yra ir rotacinės kultūros.

Ceska®Star D700 ir D800

Tai yra specialiai pritaikytos, papildomos apsauginės kultūros, kurios yra naudojamos kartu su tiesioginio įterpimo raugais.

Sudomino mūsų produktai?
Užpildykite užklausą ir mūsų specialistai susisieks su Jumis

Aš ne robotas